3000

אודי סגל

הכתב והפרשן המדיני של חדשות ערוץ 2. מסקר ומלווה את תהליך השלום ואת ממשלות ישראל כבר שני עשורים. החל את דרכו ככתב שטחים של גלי צה”ל באמצע האינתיפאדה הראשונה, שימש 4 שנים כתב מדיני בתקופת הסכמי אוסלו, השלום עם ירדן, רצח רבין, ועליית נתניהו.

יוצר הסרט הדוקומנטארי “הקרב על הבית” שתיעד את ההתנתקות מעזה ומגיש תוכנית הרדיו השבועית “גומרים הולכים” יחד עם דני סידס ברדיו תל אביב. כותב טור בליידי גלובס ומלמד טלוויזיה במרכז הבינתחומי הרצליה.

מידע נוסף אודות אודי סגל

 

הרצאות וסדנאות

 

החדשות הטובות – הרצאה

אודי סגל שנוהג להפחיד אתכם בטלוויזיה בא הפעם להרגיע. החדשות הטובות. יש כאלו ואותן לא תשמעו בטלוויזיה. כי חדשות טובות לא מביאות רייטינג. אז ככה, מול הבעיות האיומים, השחיתות, דאע"ש והאבנים בירושלים יש תמונה גדולה שמראה שמצבה של ישראל לא רע, האמת די טוב. ואולי יותר טוב מאי פעם. אודי סגל, הכי משוחרר שרק אפשר, בהרצאה שמשאירה את כולם עם חיוך על הפנים ותקווה על דור ההמשך ועל מה באמת קורה בישראל. משך ההרצאה – שעה.

 

מניהול למנהיגות – האתגר האישי והמקצועי – הרצאה

אודי סגל - ניהול עצמך או ניהול אחרים, הוא אתגר. אתגר גדול אף יותר הוא להפוך ממנהל למנהיג – כזה שמוביל, משכנע ומתבלט באופן יוצא דופן, כזה שזוכרים ויזכרו אותו. אודי סגל, המסקר בעשרים השנים האחרונות מנהיגים מכל העולם, מציג את הכלים והכללים שהופכים מנהל מוצלח למנהיג, מה מבדיל אותם מאחרים וגם על איך כל מנהל יכול לאמן את עצמו כדי להפוך מעוד "בוס" למי שנחשב מנהיג בחברה, במדינה או במקום העבודה. משך ההרצאה – שעה.

 

קיצור תולדות הספין – הרצאה

אודי סגל - מהו ספין? איזה סוגים של ספין ישנם? איך מנהיגים בארץ ובעולם משתמשים בהם כדי לעצב ולשנות מציאות או להסיט את אור הזרקורים לכיוון הרצוי להם? את המפגש פותח סגל בהרצאה בה מובאות דוגמאות וסרטונים מהארץ והעולם, וניתן הסבר מעמיק על מהו ספין ועל היכולת להשתמש בספין התקשורתי ככלי הכרחי בארגז הכלים של כל חברה מסחרית וכל מנהל בעידן התקשורת המודרנית. בהרצאותיו חושף אודי את הגרסה הלא מעונבת שלו ,המוכרת לכולנו ממהדורת החדשות ולוקח את הקהל לחוויה משעשעת אל מאחורי הקלעים של איך נבנו הסיפורים הגדולים.

 

משחק השח בין ישראל לאירן – הרצאה

אודי סגל - העימות בין ישראל לאירן, האם אין מנוס ממלחמה? האם תהיה תקיפה ישראלית? כמה ממה שאנחנו שומעים בתקשורת זה אמת? זהו מפגש מרתק על הקרב התקשורתי, המדיני והאסטרטגי שמתנהל בכל האמצעים והמדיות, על איך מערכת הבחירות בארה"ב קשורה לשיקולי העימות ומה פתאום בכירי הממשל האמריקאי מחזרים אחרי נתניהו. אודי סגל מציג את המהלכים מאחורי הקלעים של הקרב שעשוי להיות הכי דרמטי בעשור הקרוב. בדרכו המשעשעת אך מלאת הניסיון והידע, מצליח אודי סגל לשקף לשומעים תמונה רחבה יותר של המתרחש בעולם הגדול ובארצנו הקטנטונת.

 

האם נזכה לראות שלום – ההרצאה

אודי סגל - ניתוח מעמיק על שני עשורים של משא ומתן תוך ניתוח ההזדמנויות והסכנות, ההצלחות וההחמצות של ישראל והפלסטינים בניסיון הכושל להגיע להסדר מדיני. סקירה מפורטת, שכוללת סיפורים מאחורי הקלעים, על שנות ה"נישואין" ועידן ה"גירושים" בין ישראל לפלסטינים, תמונת מצב על הקיפאון הנוכחי, האפשרויות השונות ומה עשוי או עלול עוד לקרות. ומה התשובה אתם שואלים? התשובה עשויה להיות מפתיעה.

 

קיצור תולדות הספין – סדנה

אודי סגל - מהו ספין? איזה סוגים של ספין ישנם? איך מנהיגים בארץ ובעולם משתמשים בהם כדי לעצב ולשנות מציאות או להסיט את אור הזרקורים לכיוון הרצוי להם? את המפגש פותח סגל בהרצאה בה מובאות דוגמאות וסרטונים מהארץ והעולם, וניתן הסבר מעמיק על מהו ספין תקשורתי ועל היכולת להשתמש בו ככלי הכרחי בארגז הכלים של כל חברה מסחרית וכל מנהל בעידן התקשורת המודרנית. לאחר ההרצאה מתקיימת שיחה הכוללת אינטראקציה עם הקהל העוסקת בהדגמות של תקשורת פנים אירגונית, דינמיקה בין משתתפים שונים ותובנות על שימוש נכון.