3000

השף שגב משה

שף מוביל אשר מביא אל המטבח הישראלי שילובים קולינריים מכל העולם.
שגב הנו הבעלים של המסעדות ‘שגב’ ו’שגב אקספרס’, מוביל את תכנית הבישול “הבאסטה של שגב” בערוץ 2, מחבר רבי המכר “יומנו של שף”, “שגב אקספרס” ו”מהשוק למטבח” וכן זוכה בתואר ‘שף השנה’, מספר שנים ברציפות.

מידע נוסף אודות השף שגב משה

הרצאות וסדנאות

 

טעם החיים – הרצאה

השף שגב משה - מידי יום, עבור כל אחד מאיתנו, האוכל שאנו אוכלים הוא נושא משמעותי. הרי מי מאיתנו לא חושב בכל יום על מה יאכל באותו יום? אצל מי מאיתנו אוכל אינו קשור ברגש, כאשר כמעט כל אחד מאיתנו משייך ריחות בישולים לזיכרונות ספציפיים? בהרצאתו סוקר שגב את תרבות המזון החדשה, את הקשר הרגשי שלנו לאוכל, כיצד אנו מבטאים את עצמנו באמצעות בישול, את היכולת שלנו לאחד את משפחתנו סביב עולם האוכל והארוחות המשותפות וכיצד אנו יכולים לשפר את חיינו באופן משמעותי ע"י אכילה נכונה – ולא רק בהיבט התזונתי. אפשר לקיים עם שגב שיחה ולחדד את עולמות התוכן…

 

סדנת בישול גורמה

השף שגב משה - מפגש ססגוני, בישול מרגש והגשה מפתיעה כמו שרק שגב יודע. המפגש מועבר באופן חוויתי ונגיש, כאשר לאורך כל המפגש מתקשר שגב עם הקהל, שואל אותם שאלות, משוחח, מכיר ועונה על נושאים שונים שעולים מהקהל. מהר מאוד הופך השף שגב משה את המפגש לחוויה קולינרית מתובלת בטעמים, התנסות אישית והרבה הומור. חגיגת אוכל אמיתית, המאפשרת הצצה אל מאחורי הקלעים של מטבח שף ישראלי, עם הזדמנות נדירה לשאול, לרחרח ולטעום ישר מהסירים. חוויה קולינרית מעוררת תיאבון ובעיקר המון כיף.