3000

סנדרה רינגלר

סנדרה רינגלר – סטייליסטית ויועצת אופנה בעלת ניסיון עשיר בתחומי הסטיילינג המגוונים והנחשבת למובילה בתחום. סנדרה שותפה לפרויקטים טלוויזיוניים רבים כגון “מומחים עם סגנון” ו”המהפך” “החיים על פי אודטה” “יופי של יום”. הלבישה טאלנטים רבים בניהם: יעל בר זהר, מירב מיכאלי, בר רפאלי, אומה תורמן, יעל אבקסיס, שלי גפני, חיים יבין, עידו רוזנבלום ועוד.
ענף הסטיילינג תופס מקום מרכזי בכל רובד בחיינו. אנו חיים בעידן דינאמי בו האופן בו אנו מעצבים לנו מראה הוא בעל השלכות על חיינו ועל כן חשוב שנדע להציג את עצמנו כראוי גם מבחינה חיצונית. מה שאנו לובשים משדר לסביבה מסר לגבינו, לגבי הכוונות והציפיות שלנו ובאמצעות ידע מקצועי בסטיילינג – ניתן להביא כל אדם למראה חיוני, שלם עם עצמו ושייראה וירגיש במיטבו.

מידע נוסף אודות סנדרה רינגלר

הרצאות וסדנאות

 

המהפך – סדנא

סנדרה רינגלר - פעילות המשלבת את עובדי החברה עם הרצאה פרונטלית שבמהלכה עובדי החברה הנבחרים יעברו מהפך מוצג לראווה. פעילות חווייתית המלווה בהסברים על אופנה בכלל וסטיילינג בפרט. אירוע מגבש ומשעשע. המפגש משלב הרצאה ויישום העקרונות המדוברים על אחד המשתתפים בסדנא בשיתוף צוות של ספר ומאפר. המשתתף שייבחר לעבור את המהפך יעבור שינוי כללי הכולל התאמת בגדים, איפור ושיער. חלק מהנושאים שיקבלו במה במסגרת הסדנא: • הכרת הגוף על יתרונותיו ומגרעותיו והקניית כלים ללבוש נכון. • סיגול סגנון אישי המבוסס על מספר חוקי יסוד המותאמים אישית. • טרנדים אופנתיים והתאמתם למבנה הגוף. • לבוש נכון במקום העבודה ועוד.

 

תצוגת אופנה – סדנא

סנדרה רינגלר - תצוגת אופנה בהנחיית סנדרה ובשילוב דוגמנים מקצועיים הכוללת טיפים לשדרוג ההופעה והצגת טרנדים.

 

סטיילינג אישי – סדנא

סנדרה רינגלר - מפגש סטיילינג אישי - אחד על אחד - הכולל יעוץ אישי לפי סגנון חיים,אישיות ומבנה גוף. סידור ארון מסע קניות ובניית מלתחה נכונה. מתאים כמתנה לעובדים ולמנהלים.

 

לבושים להצלחה – הרצאה

סנדרה רינגלר - ענף הסטיילינג תפס מקום מרכזי ויש לו נגיעה בכל רובד בחיינו. אנו חיים בעידן דינאמי בו האופן בו אנו מעצבים לנו מראה הוא בעל השלכות עצומות על חיינו ועל כן חשוב שנדע להציג את עצמנו כראוי מבחינה חיצונית. מה שאנו לובשים משדר לסביבה מסר לגבינו, לגבי הכוונות והציפיות שלנו ובאמצעות ידע מקצועי בסטיילינג – ניתן להביא כל אדם למראה חיוני, שלם עם עצמו ושייראה וירגיש מצוין. הרצאה פרונטאלית, אינטראקטיבית ומשלבת את הקהל העוסקת בסטיילינג אישי בסגנונות לבוש, התאמתם למבנה גוף, טרנדים של העונה ומעניקה טיפים לקבלת המראה המוצלח ביותר לסידור ארון לשדרוג ההופעה ולקניות נכונות. במהלך ההרצאה,…