תפריט מובייל search

הרצאות

מעורב ים תיכוני


מי הם השכנים שמעבר לגדר? הפלסטינים כפי שלא שמעתם מעולם.

ההרצאה מלווה באנקדוטות מרתקות רבות על "מאחורי הקלעים" של סיקור הזירה הפלסטינית, ומלאה בדוגמאות מניסיונו של עיתונאי ישראלי שנמצא דרך קבע בשטח עוין: ממחנות הפליטים בשטחים, דרך המוקאטעה ברמאללה ועד הקסבה של שכם. היא משרטטת את תמונת המצב העדכנית באמצעות הקשרים האינטימיים וההיכרות המעמיקה של אוהד חמו עם בכירים בחמאס, בפתח וברשות הפלסטינית.

ההרצאה מביאה חוויות ממפגשים יוצאי דופן שלא סופרו, בין היתר עם מחבלים, בכירי הזרוע הצבאית, משלחי מתאבדים בשטחים ובבתי הכלא ועוד.

 

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה

לעשות סדר בשכונה:


ההרצאה עוסקת בתהליכים הדרמטיים שטלטלו בעשור האחרון את המזרח התיכון ומנסה לפענח את השכונה המשתנה שלנו ואת מקומה של ישראל במציאות החדשה.

המבצעים בעזה, הרעה שעלולה להיפתח מצפון ומאחורי הכל זרועות התמנון האיראניות שנשלחות לכל מקום. הכתב לענייני ערבים של חברת החדשות משרטט את המציאות המשתנה ועושה סדר בכאוס המזרח תיכוני.

ההרצאה מתובלת בסיפורים אישיים ובאנקדוטות מרתקות מן הזירות השונות.

לקבלת הצעת מחיר

מזרח תיכון חדיש


מכוניות מוזהבות, מגדלי ענק, קניונים ומלונות פאר: כיצד עלה היעד החדש במפרץ הפרסי על המפה הישראלית וכיצד זה ישפיע על המזרח התיכון.

בהרצאתו סוקר אוהד חמו את גבולות הגזרה החדשים בין אבו דאבי לטהראן במזרח התיכון המשתנה במהירות מפתיעה.

חמו מספר על התהליכים הדרמטיים שטלטלו ויטלטלו בשנים הקרובות את המזרח התיכון ומנסה לפענח את השכונה המשתנה שלנו ואת מקומה של ישראל במציאות החדשה.

ההרצאה מתובלת בסיפורים אישיים ובצילומים מביקורו של חמו באמירויות ובאנקדוטות מרתקות מן הזירות השונות.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
אודות המרצה

כתב השטחים של "חברת החדשות". מסקר כבר 17 שנה את הזירה הפלסטינית והערבית. כחלק מתפקידו יצר אוהד חמו מארג של קשרים ענפים ברשות הפלסטינית ונפגש דרך קבע עם מנהיגי חמאס ופתח, עם מבוקשים, חמושים ופעילי טרור מכלל הארגונים הפלסטינים. הוא בין הישראלים הבודדים שנכנסים דרך קבע לשטחים ונחשב בקי מאוד ברזי הפוליטיקה והחברה הפלסטינית.

צלם: איל בן יעיש

לקבלת הצעת מחיר
whatsapp