תפריט מובייל search

איילה צורף

עיתונאית וחוקרת כלכלה שיתופית

הרצאות

כלכלה שיתופית


כלכלה שיתופית היא מגמה מתעצמת והולכת שבבסיסה החברה קוראת תיגר על התפיסה הכלכלית הישנה. מהיום לא עוד קבוצה קטנה ששולטת במשאבים אלא שיתוף או השכרת מוצרים ושירותים בין אנשים, באמצעות זירות דיגיטליות.

החברות בעלות הצמיחה הבולטת ביותר בעולם בשנים האחרונות מגיעות מתחום הכלכלה השיתופית: Airbnb, Uber,  וגם Instacart – החברה שהוגדרה על ידי מגזין פורבס כחברה המבטיחה ביותר בארה"ב לשנת 2015 מגיעה מתחום כלכלה שיתופית.

תעשיות רבות מוצאות עצמן בסימני שאלה גדולים סביב האצת מגמת הכלכלה השיתופית: תחום המלונאות, התיירות, הרפואה, הבנקאות והביטוח, השכרת הרכבים, האופנה והמסעדנות הן רק חלק מהתעשיות שבהן נוגעת כלכלת שיתוף. החברות יתחלקו לאלו שבחרו לבנות תכניות מותאמות לעבר לאלו שמותאמות לעתיד לבוא.

בהרצאה משעשעת וקולחת, תכניס אתכם איילה צורף למהפכה הזו, לדילמות שהיא מעלה, להזדמנויות, לשווקים שיהרסו וכיצד היא תשפיע על כל אחד מאתנו ברמה האישית וגם המקצועית.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
מפגש החלפת בגדים


מפגש החלפת בגדים מתאים במיוחד להרצאות שבהן יש רוב נשי מובהק בקהל. עם תום ההרצאה אודות כלכלה שיתופית תוכלנה המשתתפות להיכנס למתחם קניות שהוקם ובו יוכלו לבחור לעצמן בגדים, ללא תשלום. בשבוע המקדים למפגש תקבלנה הנשים פנייה להביא איתן את הבגדים היפים/טובים/איכותיים שלהן, שהן אינן לובשות עוד. הפנייה תתבצע בכתב ובאמצעות סרטון וידאו קצר ייעודי למפגש. דיילות תקבלנה מהן את השקיות ותכנה את הבגדים על קולבים כמו בחנות. מיד בתום ההרצאה יצאו הנשים למתחם סגור שיהפוך ל"חנות", שם תוכלנה לבחור לעצמן בגדים שווים שהן אוהבות ללא תשלום. כל אחת תצא עם שקית ממותגת של החברה המארחת את המפגש, ובה בגדים חדשים שבחרה.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

בתום 15 שנות עיתונאות (TheMarker ועוד) וניהול בכיר בקבוצת תנובה, יצאה איילה צורף למסע מחקר של עולם הכלכלה השיתופית.

כיום איילה מרצה ויועצת בתחום, מסייעת לארגונים להסתגל לעולם השיתופי החדש.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp