תפריט מובייל search

איתי אנגל

כתב "עובדה" . מסקר אזורי מלחמה, אליהם בודדים מגיעים.

הרצאות

העולם שאחרי דאע"ש - האתגר השיעי


אז אומרים שדאע״ש מת….
בעיקר לאחר חיסולו של מנהיג המדינה האסלאמית – אבו בכר אל בגדדי.

 

כבר בתחילת ההרצאה נבין שהידיעות על מות דאע"ש היו מוקדמות מדי. נראה איך הג'יהאדיסטים של דאע"ש מחכים לשעת כושר לתקוף שוב, אבל כעת, כמו כולנו, הם בהלם לנוכח התחזקותם של השיעים במזה״ת הפועלים בחסות איראן. 

איתי אנגל, זוכה פרס סוקולוב לעיתונאות, יוביל אותנו בקטעי תיעוד בלעדיים דרך עירק, סוריה, לבנון, איראן, סעודיה, תימן ורוסיה על מנת להבין את מערך הכוחות החדש בשכונה שלנו.

מפות דינמיות ימחישו כיצד איראן שולחת זרועות עד הגבול שלנו, איך היא מפעילה את החיזבאללה ואיך זה הולך להשפיע על המלחמה הבאה שלנו.

 

מיהם השיעים? האם תצליח איראן לחולל מהפכה שיעית היסטורית במזרח התיכון? איך היא מתכננת להפיל את המשטר בערב הסעודית האויבת הגדולה שלה?

נבין גם למה רוסיה של פוטין משתפת פעולה עם השיעים ומשקיעה כל כך הרבה כדי לשמור על אסד בשלטון בסוריה, 

 

איתי אנגל, זוכה פרס סוקולוב לעיתונאות, הוא הכתב הישראלי היחיד שמסקר את הקונפליקטים במזה"ת ובעולם כבר למעלה מ 25 שנה. הרצאתו מספקת תמונת מצב נדירה מהשטח, עדכנית לימים אלה, אודות הכוחות החדשים שעולים בשכונה שלנו ואיך מתפרקת מפת המזה"ת שהכרנו. 

 

 

משך ההרצאה: שעה ורבע

 

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

איתי אנגל ביקר 6 פעמים בעירק ו 3 פעמים בסוריה מימי סדאם חוסיין עד ימים אלה, הוא העיתונאי הישראלי היחיד שדיווח מתוך החזית מול דאע"ש בסוריה ועירק ותיעד מקרוב את כל הכוחות אשר משנים כעת את המזרח התיכון.

הוא שהה במוסול עם כוחות עירקים שיעים שנתמכים על ידי איראן והחיזבאללה,תיעד בראיונות בלעדיים את לוחמי דאע"ש וג'יהדיסטים של הג'יהאד האיסלמי וליווה את הכורדים שהכריזו כעת על כוונתם להקים מדינה עצמאית ובכך לקרוע לגזרים את מדינות עירק וסוריה כפי שהכרנו אותן.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp