תפריט מובייל search

איתי אנגל

כתב "עובדה" . מסקר אזורי מלחמה, אליהם בודדים מגיעים.

הרצאות

היום שאחרי דאע"ש - מבט נדיר מבפנים


בימים אלה אנו עדים לשינוי היסטורי במזרח התיכון. דאע״ש, כוח מאורגן ואכזרי יותר מכפי שהכרנו אי פעם, אשר מאיים להחריב את העולם המוכר לנו, נאבק על עתידו ועתיד הח'ליפות האיסלמית.

דאע"ש סופג תבוסות קשות אך האידיאולוגיה והלוחמים לא נעלמים ומתכננים את הגלגול הבא של הארגון. בינתיים, מי שמשתלט על רוב השטחים של דאע"ש הם בעיקר כוחות שיעים בחסות איראן שיוצרים ציר שיעי עוין לישראל מאיראן עד דרום לבנון.

בהרצאתו מספק איתי אנגל מבט נדיר מהשטח, עם תיעוד בלעדי, אודות מקור הכוח שהעלה את דאע"ש, האפשרות שהארגון בגלגול זה או אחר ישוב להכות את המזרח התיכון וההתפתחויות האחרונות שמשנות את המזה״ת שעל גבולותינו. איתי עוסק בשאלה מה צפוי כעת עם היחלשות דאע״ש? והאם הכוחות שיעלו כעת עלולים להיות מסוכנים עוד יותר?

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

איתי אנגל ביקר 6 פעמים בעירק ו 3 פעמים בסוריה מימי סדאם חוסיין עד ימים אלה, הוא העיתונאי הישראלי היחיד שדיווח מתוך החזית מול דאע"ש בסוריה ועירק ותיעד מקרוב את כל הכוחות אשר משנים כעת את המזרח התיכון.

הוא שהה במוסול עם כוחות עירקים שיעים שנתמכים על ידי איראן והחיזבאללה,תיעד בראיונות בלעדיים את לוחמי דאע"ש וג'יהדיסטים של הג'יהאד האיסלמי וליווה את הכורדים שהכריזו כעת על כוונתם להקים מדינה עצמאית ובכך לקרוע לגזרים את מדינות עירק וסוריה כפי שהכרנו אותן.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp