תפריט מובייל search

ד"ר ליאור צורף

מומחה ליישום חכמת ההמונים בעולם העסקי והפרטי

הרצאות וסדנאות

חכמת ההמונים והגשמת חלומות


האם ניתן לשדרג את המוח שלנו? הרצאה מעוררת השראה על אינטליגנציה, קבלת החלטות והגשמת חלומות בעידן הדיגיטלי.

הרצאה זו חושפת את התחום המרתק של חכמת ההמונים ומסבירה כיצד ניתן לעשות שימוש ברשתות חברתיות ובחכמת ההמונים במטרה לשדרג את היכולת שלנו לחשוב ולקבל החלטות.

ההרצאה מבוססת על ניסיונו האישי של ליאור צורף אשר החל לחקור את תופעת חוכמת ההמונים במסגרת עבודת הדוקטורט שלו לאחר שעבד 14 שנים במיקרוסופט בתפקידו האחרון כסמנכ"ל שיווק.

חבריו בפייסבוק עודדו אותו להגשים חלומות, והציעו לו לשחזר בכנס TED היוקרתי את ניסוי חוכמת ההמונים הראשון בעולם, שהתקיים לפני מאה שנה.

צורף הגיע לכנס בקליפורניה (לא דבר של מה בכך…), העלה שור ענק לבמה, וביקש מהקהל לנחש את משקלו. המספר הממוצע שהתקבל מסיכום מאות הניחושים קלע, בדיוק כמעט מושלם, למשקל האמיתי.ההרצאה ההיא הולידה קריירת יעוץ והרצאות בינ"ל, וגם את ספרו "המוח המשותף" (Mindsharing).

הרצאתו של ליאור היא כיפית ובעיקר פותחת את ההבנה על היכולות העצומות הקיימות בפני כל אחד מאיתנו בעידן של שיתופיות אינסופית.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה

Talk like TED


סדנא בנושא העברת מסרים ופרזנטציות. הסדנא כוללת כלים להעברת מסרים אפקטיבים בתוך ומחוץ לארגון. בסדנא מתבצע תרגול וניתנים כלים הניתנים למרצי TED בתהליך ההכנה שהם עוברים לקראת העברת הרצאה בכנס TED היוקרתי.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

ד"ר ליאור צורף הוא סופר חוקר ומרצה מבוקש בארץ ובעולם. הוא בין הישראלים היחידים שהוזמנו להציג בבית הלבן ובכנס TED העולמי. ספרו "המוח המשותף" תורגם לשפות רבות וזוכה לשבחים ברחבי העולם.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp