תפריט מובייל search

סדנאות

סדנת "אומץ ככלי ניהולי"


העידן הנוכחי מאתגר את כולנו לפתח יכולת גבוהה להתעדכן ולחדש  על בסיס יומיומי. ההתמודדות עם שינויים תכופים ומשמעותיים דורשת אומץ. רק ארגונים אשר ישכילו לפתח תעוזה בקרב עובדים, יוכלו להוביל בתחומם לאורך זמן.

כאשר מפתחים את "שריר האומץ" בקרב מנהלים ועובדים, מתחזקת יכולתם להפגין אסרטיביות, לפתח גמישות מחשבתית, להתמודד עם מצבי אי ודאות ומשבר, ליזום יותר ולקחת אחריות על פעולות והחלטות מהירות.

הסדנא נערכת במתכונת שיח קבוצתי קליל ומהנה.  בפעילות תוצג מתודולוגיה פשוטה ליישום, ישולבו תרגלי התבוננות אישית ויתבצע תרגול "On the Job" לפיתוח "שריר האומץ", בעבודה ובחיים האישיים.

בתום הסדנא ינסחו המשתתפים שישה יעדים ברורים (מעין "חוזה אומץ")
כתרגול יציאה מאזור הנוחות.

תפוקות הסדנא:

  • המשתתפים יזהו פחדים וחששות, מעכבי מצוינות, בעבודה מול מנהלים, קולגות ולקוחות.
  • המשתתפים יזהו "אזורי נוחות" אישיים וירכשו כלים פרקטיים ליציאה מאזורים אלו.
  • בנוסף ישוכללו שלושת סוגי האומץ, לתרגול המעבר מהימנעות לתעוזה ומתגובתיות ליוזמה, כחלק ממודל 7 הצעדים למעבר מניהול למנהיגות אמיצה.

משך הסדנא – מפגש חד יומי – 4 שעות

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

יועצת ומאמנת למנהיגות בעסקים. בעלת חברת Valuexpert. ב-15 השנים האחרונות מלווה תהליכי פיתוח של מנהלים/ות בכירים/ות בדרך להשגת תוצאות עסקיות ואישיות טובות יותר.
אני מאמין של טל: באמצעות אימון שיטתי ומובנה, כולנו יכולים לשדרג את הביצועים שלנו בכל תחום, לאמץ דפוסי חשיבה ופעולה מבוססי אומץ ולעבור מבינוניות למצוינות ומהתנהלות תגובתית למנהיגות מעוררת השראה. בתהליך העבודה טל שמה דגש על אימון "שריר האומץ הניהולי" – פיתוח היכולת להעז, לקחת אחריות ולצאת באופן מחושב והדרגתי מאזורי הנוחות. הכלים העיקריים בהם טל משתמשת: סדנאות, הרצאות, מפגשים אישיים שבועיים, אבחונים ויצירת מדדי שינוי והתפתחות.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp