תפריט מובייל search

הרצאות

כלכלת אושר - הכלכלה של המאה 21


"כשהייתי בן 5 אמא שלי אמרה לי שאושר זה המפתח לחיים טובים. כשהגעתי לבית ספר נתנו לי מטלה לכתוב את מה שארצה להיות כשאהיה גדול, אז כתבתי מאושר, הם אמרו לי שלא הבנתי את המטלה אז אמרתי להם שהם לא מבינים את החיים." – ג'ון לנון.

האם אושר הופך להיות מושג כלכלי אותו אפשר לנהל? מה הם התועלות הכלכליות של אושר ולמה כדאי להשקיע בו?

פרופ' טל שביט על כלכלת האושר ועל הדרכים לייצר אושר.

המחקר בתחום הכלכלה ההתנהגותית הוכיח כי אנו יצורים לא רציונליים.
אנו מושפעים מהטיות התנהגותיות, מהסביבה וממגוון המניפולציות שסביבנו במודע או לא במודע. אבל דבר אחד בטוח, כולנו שואפים להיות מאושרים.

אז איך קניות משפיעות על אושר? מי יותר מאושר ולמה, סינים, ישראלים או אמריקאים? למה כדאי למעסיק להשקיע באושר של העובדים? מהי פנסיית אושר? ואיך לחנך את הילדים שיהיו מאושרים בגיל 40? כל זה ועוד, בהרצאה של פרופ' טל שביט

פרופ' טל שביט, חוקר בתחום הכלכלה ההתנהגותית וכלכלת האושר. לשעבר דיקן בית הספר למנהל עסקים במכללה למנהל. נשוי באושר ואבא ל 3 ילדים שמחונכים להיות מאושרים. פרופ' שביט פרסם כ 80 מאמרים בכתבי עת בינלאומיים בתחום הכלכלה ההתנהגותית והאושר והציג מחקרים בעשרות כנסים בינלאומיים. כמו כן פרסם פרופ' שביט עשרות טורי דעה וכתבות בתקשורת הישראלית ומופיע מעת לעת בערוצי הטלוויזיה השונים ובתחנות הרדיו כמומחה לתחום.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
אודות המרצה

פרופ' טל שביט, חוקר בתחום הכלכלה ההתנהגותית וכלכלת האושר. נשוי באושר ואבא ל-3 ילדים. פרופ' שביט פרסם כ-80 מאמרים בכתבי עת בינלאומיים בתחום הכלכלה ההתנהגותית והאושר והציג מחקרים בעשרות כנסים בינלאומיים. כמו כן פרסם פרופ' שביט עשרות טורי דעה וכתבות בתקשורת הישראלית.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp