תפריט מובייל search

יובל כספין

מעצב אופנה שובה לב ומומחה לסטייל וסגנון חיים

הרצאות וסדנאות

איך לא להיות קורבנות אופנה


האופנות המתחלפות מביאות אותנו לעיתים ללבוש ולרכוש פריטים אשר אינם מתאימים לנו ובכך אנו הופכים לקורבנות אופנה. אנחנו מבזבזים על זה כסף ולרוב לא מתאימים את הפריטים למבנה הגוף שלנו, סגנון החיים שלנו והמסר שאנחנו רוצים לשדר.

יובל כספין מביא מפגש חוויתי המלמד איך להימנע מטעויות אופנה ובכל זאת להישאר עם מלתחה עדכנית המשרתת בראש והראשונה כל אחד בהתאם לנתוניו.

המפגש מלווה בסוף בשיחה חופשית וזמן לשאלות ותשובות.

לקבלת הצעת מחיר
בראנץ והרצאה בסטייל עם יובל כספין


יובל כספין, איש צבעוני ומלא באהבת אדם, מארח בביתו שבתל אביב למפגש הכולל בראנץ מפנק ולאחר מכן הרצאה ושיחה פתוחה על סטיילינג נכון. את הבראנץ המפנק מכין כספין בעצמו ובכישרונו הרב בבישול ואירוח.
לאחר הבראנץ מעביר כספין את הרצאתו "איך לא להיות קורבנות אופנה".
בהרצאתו מסביר כספין איך האופנות המתחלפות מביאות אותנו לעיתים ללבוש ולרכוש פריטים אשר אינם מתאימים לנו ובכך אנו הופכים לקורבנות אופנה. אנחנו מבזבזים על זה כסף ולרוב לא מתאימים את הפריטים למבנה הגוף שלנו, סגנון החיים שלנו והמסר שאנחנו רוצים לשדר.
במפגש החווייתי עמו, מלמד כספין איך להימנע מטעויות אופנה ובכל זאת להישאר עם מלתחה עדכנית המשרתת בראש והראשונה כל אחד בהתאם לנתוניו.
המפגש מלווה בסוף בשיחה חופשית וזמן לשאלות ותשובות.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

מחלוצי תעשיית האופנה בארץ, ידוע ומוערך בכל תעשיית האופנה והעיצוב בישראל, מעצב תלבושות לתיאטרון, מלמד בבתי ספר לאופנה ומכשיר מעצבי אופנה רבים. הנחה תוכניות טלוויזיה רבות שעסקו בעיצוב וסגנון.
ספרו "אורחים שולחן" מציג סגנונות שונים של אירוחים, מגוון של שולחנות לאירוח ואת הדרך הקלה להשגתם.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp