תפריט מובייל search

תא"ל במיל' ירון רוזן

תא"ל במי"ל ולשעבר ראש מטה הסייבר בצה"ל

הרצאות

'Rallying Around the Flag'


המסע המרתק בין תהליכי התייעלות ארגונית מנקודת מבטו של מנהל בכיר. ההרצאה מכוונת לשיפור המנהיגות הארגונית, הבנת תופעות הלוואי הקיימות בארגונים גדולים והמורכבות בהובלת אנשים בסביבה דינמית. בהרצאתו, תא"ל רוזן, מציע מסגרת תפיסתית ופרקטיקה מעשית לשיפור משמעותי של האפקטיביות והיעילות, באמצעות מיצוי תופעת 'ההתלכדות סביב הדגל' ('Rallying around the flag'). ההרצאה מלווה במגוון סיפורים, סרטונים ודוגמאות בצה"ל, דוגמאות מארגונים בעולם ובפרט מותאמת לאתגרי הניהול בעידן הדיגיטלי.

לקבלת הצעת מחיר
מלחמת העולם השלישית כבר כאן


העולם במלחמה המתרחשת מתחת לפני השטח. מלחמה שונה, העושה שימוש בכוח מסוג אחר, אך משפיעה על ההתרחשות הפיזית וברמה האסטרטגית גלובלית ובאופן דרמטי.

הרצאה מאלפת, המתארת את המתרחש בפועל בממד הדיגיטלי – מלחמת עולם שלישית, מאבקים ביו מעצמות, ארגוני טרור ופשע, בעולמות החשוכים של הממד הדיגיטלי. בשפה בהירה ופשוטה, לוקח תא"ל רוזן את שומעיו למסע החושף תחילה את מאפייני הממד הדיגיטלי, את השכבות הפיזיות, לוגיות ואנושיות של הממד, את התופעות האנושיות המאפשרות ומאיצות את קצב ועוצמת ההתרחשות ולבסוף מתאר באופן חושפני את המלחמה היומיומית ומרוץ החימוש המתנהל בממד. תא"ל רוזן משתף את הקהל בחזית הפעולה בממד הדיגיטלי ובסייבר בעולם, אליה נחשף כראש מטה הסייבר הצה"לי, ומציע דרכים להתמודדות, להגברת החוסן ולניהול הסיכונים בארגונים.

לקבלת הצעת מחיר
היסודות המופלאים של המימד החמישי


האם הרגשתם שאתם חיים בעידן אחר, אבל לא לגמרי מבינים את מה שקורה סביבכם? האם הארגון שלכם מותאם לאתגרי העידן הדיגיטלי וממצה את הפוטנציאל הטמון בו?

הרצאה מקיפה, המספרת את סיפור התהוותו של הממד החמישי, הרי הוא הממד הדיגיטלי. בשפה בהירה ופשוטה, לוקח תא"ל רוזן את שומעיו למסע החושף את השכבות הפיזיות, לוגיות ואנושיות של הממד, את התופעות האנושיות המתרחשות בו, מתאר את מאפייני הפעולה, את המגמות בתעשייה ובטכנולוגיה ולבסוף מתאר באופן חושפני את המלחמה היומיומית ומרוץ החימוש המתנהל במימד. תא"ל רוזן משתף את הקהל בחזית העשייה במימד הדיגיטלי ובסייבר בעולם, אליה נחשף כראש מטה הסייבר הצה"לי, כשותף להובלת מאבקים אסטרטגיים וטכנולוגיים מרתקים ברמה הגלובלית.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

ירון רוזן הוא תת-אלוף במיל' אשר שירת כראש מטה הסייבר בצה"ל. בתפקידיו הקודמים שירת רוזן כראש להק השתתפות ומסוקים, מפקד טייסת וטייס מסוקים בחיל האוויר. במפגשים עימו הוא מביא ידע ייחודי על ניהול של מערכות מורכבות והנעת אנשים לשיתופי פעולה בדרך ליעד.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp