תפריט מובייל search

ערן גפן

מחלוצי ענף הדיגיטל בארץ , איש שיווק ואסטרטגיה

הרצאות

המסע לצמיחה


הדבר הכי יפה ומרגש בטבע הוא צמיחה.

כולנו במסע לעבר הצמיחה, כבני אדם, כמנהלים וכארגונים. הצורך הבסיסי שלנו כבני אדם הוא להרגיש שאנחנו מתפתחים, לראות התקדמות, ללמוד משהו חדש ומשם ליצור צמיחה אצל אחרים, בצוותים, בארגונים ובעסקים.

ערן גפן לוקח אותנו בהרצאתו למסע של צמיחה שכולל שלושה מעגלים, מהפנים אל החוץ. מהצמיחה שלנו כבני אדם, כמנהיגים ומשם לצמיחה עסקית.

הכל מתחיל בצמיחה אישית, הרצון והבעירה להשתפר כל יום עוד קצת, באמצעות מודעות עצמית, סיגול הרגלים, פיתוח יצירתיות, התמודדות עם משברים ובחירה בחיים משמעותיים.

משם הצמיחה ממנהלים למנהיגים, היכולת לפתח אמפתיה, לרתום צוות, לפתח חזון ברור, לעודד תחושת ביטחון ויצירתיות. אלו מובילים לצמיחה עסקית באמצעות זיהוי השינויים וההזדמנויות, יצירת אסטרטגיה, בניית צוות, פיתוח יכולות ליבה, פיתוח חדשנות, בידול בניית מותגים ויצירת ערך.

 ההרצאה מעוררת השראה ומעלה את הנושאים שמעסיקים כל מנהל בעידן המודרני: מנהיגות לצמיחה, יצירת מומנטום, חדשנות ומספקת כלים ליישום בפועל של תהליכי עבודה, קבלת החלטות, ותרבות ארגונית.

 גפן בדק מה משותף לחברות הצומחות ביותר בעולם ומביא את המסקנות, לצורך כך ערך ראיונות עם המנהלים המובילים במשק, מנכ״ל שטראוס, מו״ל כלכליסט, גוגל, מנכ״לית מיקרוסופט, מנכ"ל פרוקטר אנד גמבל, גוגל לצד יזמים כמו דב מורן, אראל מרגלית ומנהיגים חברתיים כמו עדי אלטשולר ואסף זמיר.

 ערן גפן, מומחה לחדשנות ויצירתיות, בגיל 25 כבר מונה למנכ"ל של חברת דיגיטל מובילה, בהמשך הקים סטארט-אפ ועבר לניו יורק. ייסד את "גפן טים –  סוכנות קריאייטיב וחדשנות אשר נרכשה לאחרונה על ידי חברת WIX.

גפן ליווה והוביל מהלכים חדשניים למותגים ענק בארץ ובעולם וביניהם: קוקה קולה, Microsoft, WIX, שטראוס, SodaStream, Unilever,תנובה HP אינדיגו ועוד.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

מחלוצי ענף הדיגיטל בארץ ובעל סוכנות החדשנות Gefen Team, שהכתיבה מודל שונה וייחודי בענף השיווק. גפן מתעקש שלא יקראו לשירות שהם מספקים משרד פרסום, אלא עוזרים ומלווים ארגונים לעבור טרנספורמציה לעידן החדש.

מאחוריו ליווי של מותגים נחשקים כמו – קוקה-קולה, wix, תנובה, קשת, pepper של בנק לאומי, gett, לנדוור, האונ׳ העברית, hp אינדיגו ועוד.

 

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp