תפריט מובייל search

הרצאות

ניהול בכאוס


המציאות העסקית היום היא כאוטית ומדממת. חברות ומנהלים מתקשים להתמודד עם גלי השינוי האדירים ומתרסקים. למשל, המנכלים של קוקה קולה ומקדונלדס פוטרו לאחרונה ועוד מנכ"לים לא מעטים בעלי קבלות וניסיון מוכח מצאו עצמם מול שוקת שבורה.

פרופ' רוני שחר, חוקר בתחומי הכלכלה הפסיכולוגיה ומדע המדינה ודיקן בית הספר למנהל עסקים בבינתחומי הרצליה לשעבר , מנסה להתחבר למצוקה העכשווית  של תחום הניהול. לפי שחר יש כלים שיכולים לספק פתרון יותר מסביר לעניין. לא זו בלבד שניתן להימנע מהתרסקות, אפשר אפילו לנצל את גלי השינוי כדי להבקיע לטריטוריות חדשות.

באמצעות דוגמות רבות (החל מהמגפה השחורה וכלה באפליקציות משחקים עכשווית) יוצגו בהרצאה שתי אסטרטגיות מרכזיות שמוליכות להצלחה עסקית דרמטית בסביבה הכאוטית הזו ונתרגם את האסטרטגיות האלה לחמש טכניקות ניהול ספציפיות.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

רוני שחר אוהב צרות. הוא גילה שכמעט תמיד רק טוב יוצא מהן. ולכן הוא אפילו מזמין צרות ולעתים אף משבש במכוון את חייו.

בהרצאה שלו הוא לוקח את התובנות האלה לעולם הניהול ומסביר שהדרך האידיאלית להתמודד עם הסביבה הכאוטית של העולם העסקי היא על ידי שיבושים מכוונים.

באמצעות דוגמות רבות (החל מהמגפה השחורה וכלה באפליקציות משחקים עכשווית) הוא מציג שתי אסטרטגיות מרכזיות שמוליכות להצלחה עסקית דרמטית בסביבה כאוטית ואז הוא מתרגם את האסטרטגיות האלה לחמש טכניקות ניהול ספציפיות.

פרופ' רוני שחר, לשעבר דיקן בית הספר למנהל עסקים בבינתחומי הרצליה, הוא חוקר בתחומי הכלכלה, הפסיכולוגיה ומנהל עסקים. הוא גם סופר ושני הרומנים שפרסם היו רבי מכר.

לקבלת הצעת מחיר
whatsapp