תפריט מובייל search

הרצאות

ניהול בכאוס


המציאות העסקית היום היא כאוטית ומדממת. חברות ומנהלים מתקשים להתמודד עם גלי השינוי האדירים ומתרסקים. למשל, המנכלים של קוקה קולה ומקדונלדס פוטרו לאחרונה ועוד מנכ"לים לא מעטים בעלי קבלות וניסיון מוכח מצאו עצמם מול שוקת שבורה.

פרופ' רוני שחר, חוקר בתחומי הכלכלה הפסיכולוגיה ומדע המדינה ודיקן בית הספר למנהל עסקים בבינתחומי הרצליה לשעבר , מנסה להתחבר למצוקה העכשווית  של תחום הניהול. לפי שחר יש כלים שיכולים לספק פתרון יותר מסביר לעניין. לא זו בלבד שניתן להימנע מהתרסקות, אפשר אפילו לנצל את גלי השינוי כדי להבקיע לטריטוריות חדשות.

באמצעות דוגמות רבות (החל מהמגפה השחורה וכלה באפליקציות משחקים עכשווית) יוצגו בהרצאה שתי אסטרטגיות מרכזיות שמוליכות להצלחה עסקית דרמטית בסביבה הכאוטית הזו ונתרגם את האסטרטגיות האלה לחמש טכניקות ניהול ספציפיות.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

פרופסור רוני שחר, לשעבר דיקן בית הספר למנהל עסקים בבינתחומי הרצליה, חוקר במגוון תחומים: כלכלה, פסיכולוגיה, שיווק ומדע המדינה. הוא שימש כפרופסור במגוון אוניברסיטאות כולל Harvard, Yale, Duke, NYU ו-Columbia. רבים ממחקריו (למשל, איך מותגים מפחיתים את האמונה באלוהים) זכו הן להצלחה אקדמית והן לעניין של כלי התקשורת בארה״ב ובישראל.

במקביל לקריירה האקדמית הוא שימש במגוון תפקידים כמו יועץ כלכלי בלשכת שר האוצר, איש צוות מאה הימים של יצחק רבין לקראת בחירות 1992 ואסטרטג ראשי בבחירות לכנסת בישראל.

לקבלת הצעת מחיר
whatsapp