תפריט מובייל search

תומי בראב

יזם, מומחה שיווק וטכנולוגיה, מוביל קהילת ה-Supertools בארץ

הרצאות וסדנאות

סופרטולז


אנחנו חיים בסביבת עבודה עם קצב לא הגיוני, מצפים מאתנו להספיק יותר בפחות זמן. היום קיימים הרבה כלים שנועדו להתחבר לתוך המערכת שלנו, היום-יום ושיטות העבודה שלנו, בכדי להפוך אותנו לגרסה הטובה ביותר של עצמנו.

דמיינו מה יקרה אם תאמצו את הגישה לפיה כל אדם הוא למעשה "מערכת", שיכולה גם להשתכלל ולהגיע לכוחות על, וזאת תוך שימוש בכלים, תוכנות ו"טריקים" פשוטים – אשר יובילו אותנו להגשים את המטרות שלנו מהר יותר, ובמקביל ישאירו לנו יותר זמן להיות עם המשפחה ולהקדיש זמן גם לגוף ולתחביבים שאנחנו אוהבים לעשות.

אז איך עושים את זה? תומי מציע סדרה של הרגלים רעים שכדאי להיפרד מהם ולאמץ במקומם חדשים. רמז , להקדיש 5 שעות ביום ליירוט מיילים ומרדף אחרי הזנב של עצמנו לניקוי ה INBOX זה לא עוזר להשיג יעדים.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
סדנת מאסטר קלנדר וניהול זמן – סדנא


לתכנן את השבוע המושלם

כמה הגשמת חלומות , הוצאה לפועל של תוכניות עבודה , עמידה ביעדים , תלוי בניהול נכון של עצמנו? המון המון המון. קשה לנו להודות שהרבה תלוי בנו אבל זה נכון.

למידה פשוטה של עקרונות בסיסיים לתכנון נכון של השבוע תעזור לנו להקדיש את הזמן הדרוש לדברים שתמיד נדחקים הצידה והם העיקר, ולהיפטר מהרגלים רעים של הקצאת משאב זמן יקר למטלות לא מקדמות.

כל מששתף יצא בתכ'לס עם כלים לתכנון נכון של שבוע העבודה שלו שיהפוך אותו לאיש של מעשים במקום לדחיין.

לרוקן את תיבת האימייל בשעה ביום: האם ידעתם שבן אדם ממוצע מקבל 121 אימיילים ביום? זה אומר בחישוב מהיר שאנחנו מבזבזים ביום יותר מ-3 שעות רק במענה לאימיילים. אבל זה ממש לא נעצר שם. לפי מחקרים, לוקח לנו 16 דקות בממוצע לחזור לפוקוס אחרי קבלת הודעה נכנסת לתיבת מייל שלנו. זה בעצם מוביל למשפט הבוננזי שאומר שאנחנו מבזבזים יותר מ-52% משעות העבודה שלנו על אימיילים.

תומי, מלמד את היחס הזמנים הנכון בין טיפול במיילים לעשיה עצמה. ומתי עדיף פשוט להרים טלפון לצד השני.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

תומי הוא יזם, מומחה שיווק וטכנולוגיה. מוביל של קהילת Supertools,  קהילה שנועדה לאגד אנשים שרוצים כוחות־ על בעולם טכנולוגי. לשעבר מנהל השיווק ובצוות הקמה של חברת הסייבר לעולם הרכב, ארגוס, שנמכרה לאחרונה בכ- 450 מיליון דולר.

תומי היה בצוות ההקמה של האקסלרטור הגדול בעולם MassChallenge בישראל והוביל את תחום השיווק והאקוסיסטם במאיץ. במסגרת תפקידו תומי עבד עם מאות סטארט-אפים ועזר להם לצמוח. המקים והמנחה של "עוד פודקאסט לסטארטאפים", הפודקאסט הטכנולוגי המוביל בישראל. תומי הוא חבר ברשימת פורבס היוקרתית, 30 מתחת ל-30, לשנת 2017.

לקבלת הצעת מחיר
whatsapp