תפריט מובייל search

ד"ר נועם פיינהולץ

מאמן לפרזנטציה והופעה לפני קהל

הרצאות וסדנאות

לתקשר מדוייק בעולם מבודד – העברת מסרים אונליין


הרצאה מקוונת על איך להעביר מסרים יעילים לאנשים – גם, כשהם לא ממש מולכם

העולם קצת משתגע אבל היכולת להעביר מסרים אפקטיביים בעולם העבודה ממשיכה להיות קריטית, בוודאי כשכל אחד יושב מאחורי המחשב שלו.

אז מה כולנו יכולים ללמוד מיונית לוי? מה הקשר בין שיחה עם לקוח, משקיע פוטנציאלי או צוות עובדים לסרט של טרנטינו או פרסומת בערוץ שתיים? איך בסופו של דבר הכל מסתכם בכדור אדום אחד? איך לספר את אותו הסיפור לקהלים משתנים? איך לגרום לנתונים ודאטה לרתק את הקהל? איך להחזיק את האנשים אתכם גם כשהם לא באמת מולכם…

ומה קורה לכל ההופעה ושפת הגוף שלנו בימים בהם אנחנו תקועים מאחורי מצלמות רשת ושיחות וידאו?

בין הכלים בהם ניגע:

  • אפיון של הקהל בדרך למסר מדויק
  • הפיכת דאטה לסיפור
  • הגדרת מטרה תקשורתית
  • דלתות כניסה שונות לאותו הסיפור
  • פתיחות חזקות
  • כלים ל"הופעה ברשת" – שימוש בקול ובמבט בשיחות וידאו ועוד.

הרצאה מקוונת מלווה בשלל דוגמאות מעולמות תוכן שונים שיהפכו את המסרים שלכם לחדים ומדויקים.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה

מה הסיפור שלך? המדריך להעברת מסרים יעילה


מה כולנו יכולים ללמוד מיונית לוי? מה הקשר בין שיחה עם לקוח, משקיע פוטנציאלי או צוות עובדים לסרט של טרנטינו או פרסומת בערוץ שתיים? איך בסופו של דבר הכל מסתכם בכדור אדום אחד? איך תופסים את הקהל בדקה הראשונה ולא משחררים? איך מעבירים מסר שמניע לפעולה ומוביל לתוצאות בשטח?

תוך שילוב של סרטים, קטעים מהרדיו וסימולציות בהשתתפות הקהל, מסביר פיינהולץ בצורה מהודקת, ברורה ומלאה בהומור, רעיונות מעשירים ויעילים להעברת מסרים אפקטיבית.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה

שקט בבקשה – או למה אנחנו כל כך מפחדים מהשקט


איך זה שכולנו כמהים לשקט, מחפשים אותו ובו זמנית מפחדים ממנו כל כך? מה יקרה אם נשתוק רגע? ואז עוד אחד? מה נרוויח מזה במקום העבודה, בזוגיות, בחיים, באומנות?

"שקט בבקשה" הוא מסע שקט ומסעיר לעולם הדממה- יצירות מוסיקליות שכולן שקט, רגעים אילמים בקולנוע המדבר, בדי קנבס לבנים ושתיקות ארוכות ורועמות בין מילים.

בהרצאה נלמד כיצד דווקא בשתיקות האלו, נולדים תהליכים מרתקים.

המפגש מסתיים בשתיקה קולקטיבית…

לקבלת הצעת מחיר

סדנת פרזנטציה והופעה מול קהל


היכולת לספר סיפור אפקטיבי ולהעביר מסר ממוקד היא מתכון להצלחה בזירות רבות של חיינו המקצועיים והאישיים. בסדנה זו נלמד כיצד להעביר מסרים "זכירים", איך להפוך כל סיפור לחשוב, חדש, מעניין ורלוונטי, ובעיקר איך לגרום למי שיושב מולנו לא "לזפזפ" אותנו. מעבר לעיצוב וניסוח המסר נתאמן יחד על הופעה מול קהל (Performance) תוך התמקדות בשפת גוף, שימוש בקול, קשר עין ועוד. במסגרת הסדנה יצולמו המשתתפים ויוכלו להתבונן בעצמם מן הצד.

מבנה הסדנה נבנה יחד עם הלקוח ויכול לנוע בין מפגש ממוקד של 4 שעות ועד מספר מפגשים.

הסדנאות כוללות חדר כושר ואימון להעברת מסרים יעילה,  התנסות בתוך סיטואציה תקשורתית  "בשידור חי" מהשטח, הכנה מעשית ומנטלית לקראת פרזנטציה.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

חוקר ומרצה לתקשורת, קולנוע והופעה מול קהל.

מאמן לפרזנטציה והופעה בפני קהל בעולם העסקי ובקהילת ההייטק הישראלית. בשנים האחרונות עזר ללמעלה מ-100 סטארטאפים לספר את “הסיפור שלהם” טוב יותר.

עובד עם מנכ”לים, מנהלי צוותים, צוותי שיווק, מפקדים בצבא וחברות במגזר הפרטי והציבורי על storytelling עסקי, על המתח בין פרזנטציה לאינטראקציה, על הופעה אפקטיבית מול קהל כמו גם על שיחות מכירה וגיוס משקיעים ושותפים אסטרטגיים. לשעבר עורך ומגיש בגלי צה”ל.

מעביר הרצאות וסדנאות חווייתיות על העברת מסרים יעילה.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp