תפריט מובייל search
דברו איתנו

דברו איתנו

טלפון משרד: 09-9559577

You. Just Better

You. Just Better

יתקיים ב-25-26.2.2019 בשפיים

אנחנו מזמינים אתכם לכנס הלקוחות שלנו, יומיים של מפגשים עם המרצים היותר מרתקים שאפשר לפגוש. בכל יום נעסוק בנושא אחר. כאשר המוטו של כולם הוא אחד – שדרגו את עצמכם ועד כמה שרק ניתן תגיעו לגרסה הכי מוצלחת שלכם. השתתפות בכנס היא ללא עלות למנהלים רלוונטיים מעולמות השיווק, הרווחה, ההדרכה ומשאבי האנוש בחברות.

לפרטים ורישום

כותרת על כנסים שהיו

כנסים קודמים:

HAPPY 2017

HAPPY 2017

אנחנו הכי מאושרים כשמעניין לנו

כמה פעמים שמענו בחיינו את המשפט “תחשבו מחוץ לקופסה”? מהי בעצם אותה קופסה ולמה רובנו נעים בתוך אותו חלל שהיא מייצרת? הסדנה הזו איננה לשם 'יצירת אמנות' אלא לשם 'תקשורת בעזרת אמנות'. תקשורת אישית, בין אישית ואירגונית. כמה פעמים שמענו בחיינו את המשפט “תחשבו מחוץ לקופסה”? מהי בעצם אותה קופסה ולמה רובנו נעים בתוך אותו חלל שהיא מייצרת? הסדנה הזו איננה לשם 'יצירת אמנות' אלא לשם 'תקשורת בעזרת אמנות'. תקשורת אישית, בין אישית ואירגונית.

לגלריה ופרטים נוספים>
ALIVE- READY, SET, GO

ALIVE- READY, SET, GO

14.3, רדינג 3, נמל תל אביב

כמה פעמים שמענו בחיינו את המשפט “תחשבו מחוץ לקופסה”? מהי בעצם אותה קופסה ולמה רובנו נעים בתוך אותו חלל שהיא מייצרת? הסדנה

לגלריה ופרטים נוספים>
BIG

BIG

אביגדור מתחם אירועים

לגלריה ופרטים נוספים>
THE GREAT REWRITE

THE GREAT REWRITE

התקיים ב 29.1.18 בחוות רונית.

כל מי שעדיין מדבר במונחים של חדשנות ודיסרפשן כאשר הוא מדבר על העולם העסקי – זה הזמן להתעורר. לא מדובר בהפרעה לשווקים – אלא בהתנהגות חדשה לחלוטין, חוקים חדשים שנכתבים ממש ברגעים אלו ואשר לפיהם נתנהל כולנו. זהו לא עולם בשינוי. זהו עולם חדש. רוצים להבין עוד? הכניסה הנה ללא עלות למחוללי שינוי בארגונים מתחומי מרקום, ניהול, רווחה, הדרכה ומשאבי אנוש בארגונים המובילים.

לגלריה ופרטים נוספים>
whatsapp