תפריט מובייל search

הרצאות

כל הקלישאות נכונות


ככה. פשוט בבת אחת. היא החליטה שלמרות מה שהיא חווה כרגע , בסוף יהיה טוב. יש לא מעט אנשים  שחוו אירוע מכונן בחיים , אבל רק מעטים מצליחים למנף את האירוע לטוויסט אמיתי וחיובי בחיים.

בהרצאה, מרגשת ומצחיקה,  מספרת יאנה על המשבר האישי שלה בגיל צעיר שהוביל ליזמות עסקית מצליחה. על הכוח לבחור בכל רגע מחדש, על התמודדות עם האתגרים בחייה עם המון הומור ואופטימיות בדגש על איך חיוך ושמחת חיים יכולים לרפא הכל, כי הגישה שלנו כלפי החיים קובעת את הגישה של החיים כלפינו.  איך להיות מאושרים גם כשנדמה שכולם נופשים במלדיביים חוץ מאתנו?

אמונה והתחברות לדרך חיים היא המשקפיים שאיתם אנחנו מסתובבים בעולם . מי שבוחר להיות ציני כלפי אימוץ הגישה, שיש לה גם לא מעט הוכחות מדעיות, מסרב בעצם להשתחרר מהכבלים של גורל, תסכול ותחושת החמצה מתמדת.
לכל אחד מאתנו יש בפנים כוחות על לבחור איך תיראה הזוגיות שלנו, הקריירה, היחסים הבינאישיים עם המשפחה, החברים והקולגות. יאנה שבחרה בצד הטוב של החיים, נותנת לנו טעימה לכלים שיגרמו לכל אחד מאתנו להיות קצת יותר מאושר כל יום מחדש.

רק בריאות.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
אודות המרצה

יאנה דרום, אמא לשלושה, בעלת תואר שני במנהל עסקים, יזמית ובעלת עסק מצליח מיוחד במינו. מעניקה השראה ואנרגיות טובות לכל מי שבא איתה במגע.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp