תפריט מובייל search

נעם מנלה

Talk is a rock concert where the music is spoken

הרצאות

UPLOAD - הסטורי של העידן הרשתי


לראשונה בהיסטוריה האנושות מחוברת בקצב ועוצמות שלא הכרנו. העולם מבעבע. הכאוס מחלחל לכל פנימה. הוא חתרני אבל מגלם בתוכו אפשרויות חדשות לתזוזה, לחדשנות. נראה שכל ניסיון לשמור על הסדר הישן, הסטטי, האיטי, נועד לכישלון.

בכל שניה מתרחש משהו (מחאות גלובאליות, ציוצים משני תודעה, משברי אמון, מרד לקוחות, מחאת עובדים) שמשפיע על התודעה וממנה על הצרכים, הרצונות, האמון והפעולות של מיליוני בני אדם המחוברים אחד לשני. העולם הפך מכפר גלובאלי לישות גלוקאלית. פרפר שעושה בכנפיים בהונג קונג מתניע מחאה בביירות. הסדר הישן מאותגר ורבות מהנחות היסוד לגבי מהותם של סמכות, היררכיה, אמון, דמוקרטיה, ידע, חינוך, שיווק, ניהול, פיקוד ועוד קורסים לתוך עצמם. צריך להבין ולהגדיר את העולם מחדש.

 U p l o a d אינו עוד שם של הרצאה, זוהי תפיסת עולם המציעה גישה אחרת להתמודדות עם העולם המשתנה ועם האתגרים העומדים בפני מנהלים וארגונים בעידן  של מהפיכה טכנולוגית ורשתית מתמדת. על פי ה- UPLOAD הכאוס הוא חלק אינטגרלי מהסדר החדש. כאוסדר. הרעיון הוא לרתום את האנרגיה האדירה הזאת לטובת השגת המטרות והיעדים שהצבנו לעצמנו.

הנטייה הטבעית היא לחבר חדשנות בעיקר עם טכנולוגיה, אבל חדשנות אמתית מגיעה קודם כל מתוך הבנה של השינוי התודעתי שאנשים עוברים. הבנה עמוקה  של העידן החדש והכוחות שפועלים בו הכרחית כיום ליכולתם של מנהלים וארגונים להישאר רלוונטיים, להתמודד, להצליח.

U p l o a d היא הרצאה מתחדשת, בה הדוגמאות מתעדכנות בכל יום בהתאם למתרחש, שהרי בכל יום קורה משהו חדש ומסעיר, את ההרצאה מלווים קטעי וידאו רבים.

 אני מזמין אתכם לצאת איתי למסע שבמהלכו אאתגר את הנחות המוצא ואת אזור הנוחות שלכם. המטרה היא להעניק לכם ״כלי עבודה״ מחשבתיים שיאפשרו לכם להוביל שינויים תפיסתיים שכל ארגון היום חייב לעבור, בין אם הוא צבא, בית ספר, חברה עסקית או אקדמיה.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
אודות המרצה

נעם מנלה, אחד מהמרצים המבוקשים והמוערכים ביותר, חוקר את השפעת הטכנולוגיה והרשתות השיתופיות על חדשנות עסקית וארגונית, בהרצאה חדשה המאתגרת אותנו לראות נתיבים חדשים.

מה שמרתק את נעם במיוחד הוא האופן בו העולם הדיגיטלי בכלל והרשתות החברתיות בפרט מעצבים את התודעה האנושית, תוך שהם חותרים תחת התפיסות הבסיסיות בכל תחום חיים. צונאמי תודעתי שמאיים על עולם החינוך, הפיקוד, השיווק, הרפואה, האקדמיה, מוסד המשפחה ובעצם מה לא.

נעם מנלה מלווה ארגונים ואנשים במעבר מחשיבה קדם-רשתית לרשתית. מחבר הספרים ״הקוד היצירתי״ ו- Play Chess Unconvantional ומייסד ועורך בלוג האירוח paragraf .

לתפיסת עולמו הוא קורא UPLOAD- יצירת דיאלוג מתמיד עם העולם גם אם זה מרגיש סיזיפי לגמרי לפעמים.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp