תפריט מובייל search

נעם מנלה

Talk is a rock concert where the music is spoken

הרצאות

Be Water


להיות רלוונטיים בעולם של סתירה מתמדת 

אנחנו חיים בעידן מתעתע. עידן הסתירות. העידן בו יש יותר ויותר מידע והוא הכי פחות מובן, העידן הכי מזויף והכי אותנטי בו זמנית. העידן עם הכי הרבה והכי פחות שליטה באנשים.  במציאות המתעתעת, המתהווה והמתפוגגת, הפושטת ולובשת צורה, נדרשת לנו הבנה חדשה שתאפשר לנו להתנהל נכון ולהיות רלוונטיים במציאות כזאת. אנחנו צריכים לשלב את הסדר הישן, הקבוע והמקובע עם הכאוס החדש לכדי סדר חדש – כאוסדר – מרתק ומעורר השראה.

בראפטינג המחשבתי Be water ((בהשראת לאו דזה הפילוסוף הסיני) נצא למסע סוער של פירוק והרכבה של המציאות. נשוט בין האשטאגים, ממים, שינויים בשפה, בין מחאות של אזרחים ועובדים ולקוחות, נזרוק לחלל האויר גם מלים גדולות כמו ״אירוע סינגולרי״, ״עולם גלוקאלי״, ״השטחה״ ונפרק ונרכיב מושגי יסוד כמו היררכיה, סמכות, אמון, ניהול. נמחיש את התובנות באמצעות קטעי מוסיקה, סיפורים אישיים , הומור ואירועים שמתרחשים ממש עכשיו.

למי מיועדת ההרצאה: למנהלים ומקבלי החלטות, אבל לא רק,  בעצם  לכל מי שנוגע בבני אדם בעידן של טכנולוגיה, רשתיות ושינוי.

ההרצאה מתעדכנת ברמה יומית בהתאם למתרחש במציאות כאוטית של מהפיכה שלא עוצרת לרגע.

Talk is like a rock concert where the music is spoken

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
אודות המרצה

נעם מנלה, אחד מהמרצים המבוקשים והמוערכים ביותר, חוקר את השפעת הטכנולוגיה והרשתות השיתופיות על חדשנות עסקית וארגונית, בהרצאה חדשה המאתגרת אותנו לראות נתיבים חדשים.

מה שמרתק את נעם במיוחד הוא האופן בו העולם הדיגיטלי בכלל והרשתות החברתיות בפרט מעצבים את התודעה האנושית, תוך שהם חותרים תחת התפיסות הבסיסיות בכל תחום חיים. צונאמי תודעתי שמאיים על עולם החינוך, הפיקוד, השיווק, הרפואה, האקדמיה, מוסד המשפחה ובעצם מה לא.

נעם מנלה מלווה ארגונים ואנשים במעבר מחשיבה קדם-רשתית לרשתית. מחבר הספרים ״הקוד היצירתי״ ו- Play Chess Unconvantional ומייסד ועורך בלוג האירוח paragraf .

לתפיסת עולמו הוא קורא UPLOAD – יצירת דיאלוג מתמיד עם העולם גם אם זה מרגיש סיזיפי לגמרי לפעמים.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp