תפריט מובייל search

נעם מנלה

Talk is a rock concert where the music is spoken

הרצאות

Be Water


לקוחות מספרים עליו: 

"ההרצאה של נעם עלתה על כל הציפיות וקיבלה פידבק יוצא דופן מהמשתתפים. הרצאה צבעונית, קצבית וסוחפת! נעם השכיל לייצר דיון ער אשר מעלה שאלות נוקבות על האופן שבו מתנהלים כיום ארגונים והתקשורת בהם ועל האופן בו התודעה שלנו עוברת מהפכה שלא ניתן להתעלם ממנה."

אודות ההרצאה: 

הזרימה הדיגיטלית שסוחפת ארגונים.

לראשונה בהיסטוריה, האנושות "מחוברת" בקצב ועוצמות שלא הכרנו. רעיונות משניי תודעה זורמים במהירות ממקום למקום, מאדם לאדם, מתחום לתחום. הכל מתכתב עם הכל, הכל משפיע על הכל.

הצורך בשינוי מחלחל לכל פינה. השינוי הוא מאיים וחתרני אבל גם מגלם בתוכו אפשרויות חדשות לתזוזה, לחדשנות, לרלוונטיות. נראה שכל ניסיון לשמור על הסדר הישן, הסטטי, האיטי נועד לכישלון.

Be Water  הוא לא עוד שם של הרצאה, מדובר בתפיסת עולם המציעה זוית אחרת -יותרכאוטית ומשוחררת- להתמודדות עם האתגרים העומדים בפני מנהלים וארגונים בעידן של מהפיכה טכנולוגית ורשתית מתמדת.

Be Water היא תפיסת עולם שהציבור התוודעאליה לאחר שברוס לי -לוחם הקראטה האגדי – הציג אותה בריאיון טלוויזיוני מפורסם בהונגקונג בשנות ה-70.

Be Water  הוא גם כיום הסלוגן/מוטו של המחאה בהונגקונג המהווה השראה לצעירים בכל העולם.

הרעיון המרכזי ב- Be Water הוא להיפרד מהשיפוטיות ואיתהמהרבה הנחות, מוסכמות, אידיאות ותיאוריות שעיצבו את העידן הקדם רשתי/טכנולוגי/דיגיטלי. מהעבר השני עלינו להיות מספיק אמיצים כדי לקלוט רעיונות חדשים בתחומי הסמכות, הניהול, ההיררכיה, הפיקוד השיווק, החינוך ועוד. רעיונות המתאימים לעולם של מהפיכה מתמדת, בו הכל זורם ושום דבר לא נשאר במקום, בוכל מצב שונה מקודמו ודורש תגובה אחרת, התארגנות אחרת, פתרונות אחרים.

 Be Water היא הרצאה מתחדשת, בה הדוגמאות וההמחשות של הרעיונות, מתעדכנות בכל יום בהתאם למתרחש, שהרי בכל יום קורה משהו חדש ומסעיר, ההרצאה מלווה בקטעי וידאו רבים.

ההרצאה מיועדת למנהלים, עובדים, לקוחות, הורים או בקיצור אנשים, כי כולנו נמצאים עמוק בתוך הנהר התודעתי השוצף הזה אם נרצה או לא.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

נעם מנלה, אחד מהמרצים המבוקשים והמוערכים ביותר, חוקר את השפעת הטכנולוגיה והרשתות השיתופיות על חדשנות עסקית וארגונית, בהרצאה חדשה המאתגרת אותנו לראות נתיבים חדשים.

מה שמרתק את נעם במיוחד הוא האופן בו העולם הדיגיטלי בכלל והרשתות החברתיות בפרט מעצבים את התודעה האנושית, תוך שהם חותרים תחת התפיסות הבסיסיות בכל תחום חיים. צונאמי תודעתי שמאיים על עולם החינוך, הפיקוד, השיווק, הרפואה, האקדמיה, מוסד המשפחה ובעצם מה לא.

נעם מנלה מלווה ארגונים ואנשים במעבר מחשיבה קדם-רשתית לרשתית. מחבר הספרים ״הקוד היצירתי״ ו- Play Chess Unconvantional ומייסד ועורך בלוג האירוח paragraf .

לתפיסת עולמו הוא קורא UPLOAD – יצירת דיאלוג מתמיד עם העולם גם אם זה מרגיש סיזיפי לגמרי לפעמים.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp