תפריט מובייל search

חילי טרופר

איש חנוך ומוביל למצויינות

הרצאות

לכוון גבוה


אף אחד לא האמין שהילדים של תיכון "ההזדמנות האחרונה" ברמלה, יסיימו תיכון, ודאי שלא ייגשו לבחינות הבגרות. אף אחד, חוץ מחילי טרופר, שעשה לכולם בית ספר. הוא גיבש סביבו צוות נדיר של מורים, כולם חסרי ניסיון כמוהו ויחד הם יצרו מקום קסום ומעורר השראה – תיכון שמגיש כיום את כל תלמידיו לבגרות ובדרך מעניק להם, לעיתים בפעם הראשונה בחיים, תחושה של הצלחה.

לשיטתו של טרופר, ההבדל הקטן בין אלו שמצליחים להביא אנשים להישגיות, לאלו שלא, הוא האמונה האמיתית של הראשונים ביכולת של האנשים. להוביל אנשים באמצעות דרישות ברות השגה ודאגה אמיתית בהתקדמות לעבר המטרה. כשזה שם לא צריך פרופסורים ולא צריך מומחים בתחומם להניע שינוי, צריך פשוט אנשים שבאים עם כל הנשמה.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
אודות המרצה

חילי טרופר, נשוי ואב ל 4, איש חינוך ופעיל חברתי, ניהל במשך חמש שנים את תיכון ברנקו וייס רמלה, תיכון לנוער בסיכון וכיהן כסמנכ"ל עמותת "אחריי" הפועלת במטרה להצמיח מנהיגות צעירה. יזם חברתי סידרתי ממקימי העמותות "שכן טוב", "מעגלי צדק" וקרן "פסיפס ישראלי" מחבר הספר "מקום בעולם – מחשבות על חינוך"", על פועלו של חילי עשו כתבה מרגשת בתוכנית "עובדה" הנושאת את השם " תיכן ההזדמנות האחרונה".

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp