תפריט מובייל search

Space IL

שלושה צעירים המובילים את הדרך החדשה של פרויקט החלל הישראלי

הרצאות

כל חלום ניתן להגשמה


לכולנו יש חלומות, קטנים כגדולים, החכמה היא להגשים את אותם החלומות, גם אם זה אומר שהחלום הוא להנחית את החללית הישראלית הראשונה על הירח.

זה בדיוק מה שקרה לשלושת היזמים של SPACE IL- שעזבו את איזור הנוחות שלהם והחליטו להגשים את החלום שלהם שנראה כמעט בלתי אפשרי.

 SPACE ILהינה עמותה שהוקמה על ידי צוות רב-תחומי הכולל מדענים וחובבי חלל ישראליים. העמותה הוקמה על מנת להתחרות בתחרות עולמית של גוגל, המכונה Google Lunar X Prize כאשר הפרס הראשון לזוכים בתחרות הוא 30 מיליון דולר.

האתגר העומד לפניהם הוא להיות הצוות הראשון שיצליח לשגר, להטיס ולהנחית חללית על הירח. הצוות חייב להפעיל את החללית על הירח ולהעביר שידור וידאו חי או תמונות בזמן אמת. וכך התכנסה לה קבוצת SPACE IL אשר החלה משני מהנדסים שרצו להשתתף בתחרות. מכאן, התגייסו לצדם גורמים מובילים ובזכותם צועדת ישראל לעבר הנחתת חללית על הירח.

המוטיבציה מאחורי היוזמה נובעת מהרצון להמשיך ולבסס את מעמדה של מדינת ישראל כמדינה יזמית ומובילה טכנולוגית, אומת ההי-טק והסטראט-אפ.

עמידה באתגר שיגור החללית, כך מאמינים כל הנוגעים במיזם, תצית את דמיונם של צעירים ישראלים רבים, תניע צעירים רבים להתעניין בחקר החלל ותדחוף את ישראל למחוזות חדשים הצמאים לחדשנות מדעית וטכנולוגית.

SPACE IL מתקדמים במהירות במימוש יעדם – להפוך את ישראל למדינה השלישית בעולם אשר תניף את דגלה על פני הירח.

נבחרת Space IL  מהווה דוגמא לפריצת דרך מחשבתית, טכנולוגית ויזמית.

2 המהנדסים היוזמים העבירו הרצאות על פועלם ב TEDX.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

SPACE IL הינה עמותה שהוקמה על ידי צוות רב-תחומי הכולל מדענים וחובבי חלל ישראליים. העמותה הוקמה על מנת להתחרות בתחרות עולמית של גוגל, המכונה Google Lunar X Prize. הפרס הראשון לזוכים בתחרות הוא 30 מיליון דולר.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp