תפריט מובייל search

ד"ר תומר בקלש

פסיכולוג מומחה בהתנהגות צרכנים, חוקר מוח ושיווק

הרצאות

'ד"ר מוח' - סיפורים מקו החזית של חקר המוח והפסיכולוגיה הצרכנית


הרצאה זו לוקחת את הקהל למסע מרתק אל תוך המוח שלהם.

באמצעות שפה פשוטה ונגישה מציג ד"ר תומר בקלש את 'מהפכת חקר המוח' בגובה העיניים. בהרצאה נסקרים המחקרים והמושגים המרכזיים מתחום חקר המוח, כגון: Neuroimaging, Mirror neurons, Neural plasticity , המעצבים במידה רבה את הידע הקיים היום אודות מוח האדם (ידע אשר מרביתו נצבר בעשור האחרון בלבד ! הודות לפיתוחים טכנולוגיים בתחום). ד"ר בקלש מגולל את סיפור המחקר שלו מתחום חקר המוח והפרסום (שערך כעשור), ומוציא את הקהל השומע להרפתקה אל ה"קופסא השחורה" של כולנו.

כמו מדריך במסע , המכיר לנו דברים שלא ידענו כלל על קיומם, תומר מצייד אותנו במשקפיים חדשים שדרכם נוכל להתבונן בדברים הרגילים באופן לא רגיל.

הרצאה זו עוסקת בתרבות הצריכה המעצבת במידה רבה את חיינו. היא מהווה שיקוף מקסים, משעשע ולפעמים מביך של מי אנחנו באמת. הרצאה זו תשנה את אופן ההסתכלות שלכם על חפצים, מותגים ועל עצמכם.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

ד"ר תומר בקלש הוא פסיכולוג בעל התמחות בהתנהגות צרכנים וחוקר בתחום הנוירו-שיווק (חקר המוח והשיווק). במחקריו, המבוססים על שימוש ב- fMRI (מיפוי תפקודי של המוח), הוא בוחן את השפעתן של פרסומות על מוחותיהם של צרכנים.

תומר הינו בעל ותק של 15 שנים כמנהל מחקר ואסטרטגיה במשרדי פרסום מובילים בישראל, וחוקר בעל שם עולמי בתחום ה- Neuro-marketing.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם