תפריט מובייל search

ד"ר תומר בקלש

פסיכולוג מומחה בהתנהגות צרכנים, חוקר מוח ושיווק

הרצאות

'המוח הקונה' – כיצד שוטפים לנו את המוח


הרצאה זו עוסקת בתרבות הצריכה המעצבת במידה רבה את חיינו. היא מהווה שיקוף מקסים, משעשע ולפעמים מביך של מי אנחנו באמת.

בין אם אתם רוצים להשפיע על אחרים (על המחשבות, הרגשות, התפיסות והעמדות שלהם), או פשוט להבין טוב יותר את תעלומת ההתנהגות האנושית, הרצאה זו נועדה לכם.

היא תשנה את אופן ההסתכלות שלכם על מוצרים, מותגים ועל עצמכם, כך שלעולם לא תתבוננו שוב בהתנהגות שלכם – או בהתנהגותם של הסובבים אתכם – באותה הצורה.

לקבלת הצעת מחיר
'החיה החברתית' – מהן הוראות ההפעלה שלנו וכיצד ניתן לשדרג אותן


בשלושים השנים האחרונות עשה המחקר המדעי צעדים גדולים בהבנת האדם ועולמו הפנימי. המהפכה הקוגניטיבית ובעקבותיה מהפכת חקר המוח סיפקו לנו פרץ של תובנות חדשות אודות התהליכים המתרחשים במרחב הלא מודע של הרגשות, האינטואיציות, תכונות האופי והנורמות החברתיות.

במקביל, בעקבות התפתחויות טכנולוגיות, השתנה העולם החברתי סביבנו לבלי הכר. ה'רשתות החברתיות' הפכו אותנו לאנשים הבודדים ביותר בהיסטוריה האנושית. 'עידן השפע' טמן בחובו את מגפת הדיכאון והחרדה. 'המהפכה הטכנולוגית' העמיסה עלינו כמויות מידע שאינן ניתנות לעיבוד ובכך הקשתה עלינו בתהליכי קבלת החלטות (אפילו פשוטות).

נראה ש'עידן הידע' הופך אט-אט ל'עידן העומס הקוגניטיבי' וכי אנו נדרשים לשדרג עצמנו לעולם החברתי-טכנולוגיהמשתנה.

בהרצאה זו יוצגו ממצאי המחקר האחרונים מתחומי מדעי ההתנהגות והמוח ויוצעו כלים יישומיים שיסייעו לנו לנווט טוב יותר בעולם התזזיתי שיצרנו לעצמנו.

לקבלת הצעת מחיר
'ד"ר מוח' – מהפיכת חקר המוח בגובה העיניים


הרצאה זו לוקחת את הקהל למסע מרתק אל תוך המוח שלהם.

באמצעות שפה פשוטה ונגישה מציג ד"ר תומר בקלש סיפורים מקו החזית של חקר המוח. בהרצאה נסקרים המחקרים והמושגים המרכזיים,המעצבים במידה רבה את הידע הקיים כיום אודות מוח האדם (ידע שמרביתו נצבר בעשור האחרון בלבד, הודות לפיתוחים טכנולוגיים בתחום). ד"ר בקלש מגולל את סיפור המחקר שלו (שערך כעשור), ומוציא את הקהל השומע להרפתקה מופלאה אל ה"קופסא השחורה" של כולנו.

כמו מדריך במסע, המכיר לנו דברים שלא ידענו כלל על קיומם, תומר מצייד אותנו במשקפיים חדשים שדרכם נוכל להתבונן בדברים הרגילים באופן לא רגיל.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

ד"ר תומר בקלש הוא פסיכולוג בעל התמחות בהתנהגות צרכנים וחוקר בתחום הנוירו-שיווק (חקר המוח והשיווק). במחקריו, המבוססים על שימוש ב- fMRI (מיפוי תפקודי של המוח), הוא בוחן את השפעתן של פרסומות על מוחותיהם של צרכנים.

תומר הינו בעל ותק של 15 שנים כמנהל מחקר ואסטרטגיה במשרדי פרסום מובילים בישראל, וחוקר בעל שם עולמי בתחום ה- Neuro-marketing.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp