תפריט מובייל search
דברו איתנו

דברו איתנו

טלפון משרד: 09-9559577

הרצאות לנשים

יום האישה תכף מגיע? או שסתם בא לכן לפרגן למין החזק ולארגן ערב נשים מהמם שכולן ידברו עליו בלי סוף? הזמיני מרצה מיוחדת שתדבר על העצמה נשית, שילוב בין קריירה למשפחה, עצמאות כלכלית, מנהיגות אישית, השראה ונושאים משמעותיים נוספים שקשורים לנשיות והעצמה.הרצאות לנשים הן הכי מעוררות השראה, הכי מחזקות ותכלס, הכי מרימות. אילו הרצאות תוכלו להזמין?

GIRL POWER

רשימת המרצות ארוכה ומלאה בנשים מוכשרות ומרתקות. בכדי למצוא את המרצה האחת שתתאים לצורכי הקהל שלכן, תוכלו להתרשם משלל סוגי ההרצאות, המרצות ולברר האם הן מתאימות לאופי האירוע שאתן מעוניינות לקיים. לא סגורות מה הכי מתאים לכן? דברו אתנו, ביחד נוכל למצוא בדיוק את המרצה הנכונה עבורך.

יאנה דרום קדימה בנות – תמנפו ותגדלו

לראות את העולם דרך משקפיים ורודים… יאנה היפה, המצחיקה והאופטימית מדברת על איך קמים ממשבר נוראי ומסגלים דרך חיובית שמבקשת לראות את הדברים היפים בחיינו ומאפשרת לנו להעריך וליהנות ממה שיש.הרצאה כיפית ומרגשת.

נעמה אהרונוביץ'– מסיכון לסיכוי

דוקטורנטית וקרימינולוגית, חוקרת את תחום הפרעת הקשב והריכוז, מספרת איך אמא שלה לא ויתרה לה ועליה למרות שאף מסגרת חינוכית לא הסכימה לקבל אותה כשבסופו של דבר, התעלתה על עצמה והתגברה על כל מכשול ואתגר שעמדו בפניה. הרצאה מלאת הומור, תקווה, הערכה והצלחה.

ענת הכט פישר – מה את משדרת? פוליגרף אנושי

מרגישות בעלות אינטואיציה חזקה? ענת הכט פישר -מומחית לשפת גוףמבהירה שאנשים המובלים על ידי תחושות, כנראה יודעים לקרוא שפת גוף.הרצאה רוחבית שתעשיר לכן את המידע ותיתן לכן כלים משמעותיים להבנה נכונה של שפת הגוף וכיצד לסמוך על החושים המחודדים שלכן. הרצאה מצחיקה על גבול הסטנדאפ, חווייתיתהמשקפת את היכולות שלנו על הצד הטוב ביותר.

להיות בצמרת

מעוניינות להוביל מהלכים חדשניים בתוך הארגון שלכן ולא יודעות איך? צמרת פירסט – יזמית מרתקת, המציאה מיזם כנגד כל הסיכויים שמסייע לעצור את ההתפשטות של מחלת האיידס. פירסט מגוללת את סיפורה העוצמתי, על הרעיון הגולמי, על האתגרים הבלתי פוסקים בתוך הארגון ועל הרצון להוביל דרך פנים ארגונית חדשה בכל מחיר. הרצאה עוצמתית וסוחפת.

בין הטאלנטים שלנו

יאנה דרום

קרא עוד>

צמרת פירסט

קרא עוד>
whatsapp