תפריט מובייל search

הרצאות וסדנאות

החדשות הטובות


אודי סגל שנוהג להפחיד אתכם בטלוויזיה בא הפעם להרגיע.

והנה החדשות הטובות. יש כאלו. ואותן לא תשמעו בטלוויזיה. כי חדשות טובות לא מביאות רייטינג. זו האמת של זה.

אז ככה, מול הבעיות האיומים, השחיתות, דאע"ש והאבנים בירושלים יש תמונה גדולה שמראה שמצבה של ישראל לא רע, ואפילו, האמת, די טוב. אולי יותר טוב מאי פעם.

אודי סגל, הכי משוחרר שרק אפשר, בהרצאה שמשאירה את כולם עם חיוך על הפנים ותקווה על דור ההמשך ועל מה באמת קורה בישראל.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה

70 שנים בשבעים דקות


ארץ קטנה עם אתגרים גדולים.

העיתונאי אודי סגל, מסביר את הנס של הקמת המדינה, את ההחלטות המכריעות שהפכו אותה לסיפור הצלחה מטורף, ואיך היא עוד יכולה להמריא בעתיד וגם על התופעות המדאיגות, המטרידות, הסיכונים והבעיות שבהם צריך לטפל כדי לשמר את מדינת היהודים.

עבור העולם אנחנו מדינה קטנה עם אתגרים גדולים, בעיניים שלנו אנחנו מרכז העולם אבל אם נשים לרגע את הציניות בצד יש גם לא מעט דברים שאפשר להתגאות בהם . מול הבעיות האיומים, השחיתות, דאע"ש והאבנים בירושלים יש תמונה גדולה שמראה שמצבה של ישראל לא רע.

אודי עושה ספירת מלאי של האירועים המשמעותיים שעיצבו את אישיותה של מדינת ישראל והביאו אותה להיות מה שהיא היום לטוב ולרע.

אודי סגל, הכי משוחרר שרק אפשר, בהרצאה שמשאירה את כולם עם חיוך על הפנים ותקווה על דור ההמשך.

בנימה אישית:

יוסי בנאי היטיב לתאר את מה שרבים מרגישים כלפי המדינה "ארץ שיודעת שעם כל שיגעונותיה אין עוד ארץ מלבדיה, ארץ יפה.

לקבלת הצעת מחיר

קיצור תולדות הספין


מהו ספין? איזה סוגים של ספין ישנם? ואיך מנהיגים בארץ ובעולם משתמשים בהם כדי לעצב מציאות או להסיט את אור הזרקורים לכיוון הרצוי להם?

את ההרצאה  פותח סגל בדוגמאות וסרטונים מהארץ והעולם, וניתן הסבר מעמיק על מהו ספין ועל היכולת להשתמש בספין התקשורתי ככלי הכרחי בארגז הכלים של כל חברה מסחרית וכל מנהל בעידן התקשורת המודרנית.

הכול על השימוש בספין תקשורתי ככלי לעיצוב ושינוי מדיניות – כך שתוכלו להבינו טוב יותר בפעם הבאה שתתקלו בו או לעשות בו שימוש בפעם הבאה שבמקרה תצטרכו.

סגל מגיש את ההרצאה בסגנונו המשוחרר והמבדר, תוך שהוא נוגע בנקודות ודוגמאות המוכרות לכולנו ברמה הבינלאומית.

לקבלת הצעת מחיר

הכה את הספין


התקשורת היא כלי רב עוצמה לשינוי ועיצוב המציאות. מנהיגים, חברות ומומחים פועלים כל זמן מאחורי הקלעים כדי לרתום ולרכוב על התקשורת כדי לשנות, לשווק, לעצב וליצור מציאות חדשה. זו מערכה של מקצוענים אבל עם קצת ידע ועזרה- כל אחד יכול. לפחות לנסות ולכל הפחות להבין.

אודי סגל, מגיש ופרשן בכיר ברשת, מרים מעט את המסך וחושף את עקרונות ה"ספין" התקשורתי באמצעות דוגמאות, צילומים וסיפורים שבהם היה מעורב. מהמערכה הגרעינית באירן, דרך הבחירות, האו"ם, פרשיות המין של נשיאים וראשי ממשלות עד למחאה החברתית והיכולת שיש לכל אחד לשנות באמצעות הסלולרי את החיים סביבו.

באמצעות דוגמאות וסימולציות, יראה לכם אודי סגל איך עושים את זה. איך מזהים ספין תקשורתי, איך משתמשים בתקשורת כדי לנסות ולעצב את המציאות שלכם ועוברים מצרכנים, לצרכנים חכמים שמזהים את התהליכים מאחורי התקשורת ויצרני תוכן ומציאות.

הסדנא שתיקח אתכם מהכורסא ומעמדת הצופה בטלויזיה שמקטר על מה שקורה למקום שבו אפשר להבין חלק מעולם המרתק של מומחי ה"ספין", העקרונות המעשיים לשינוי ועיצוב המציאות באמצעות שימוש בתקשורת ולתרגל איך עושים זאת.

משך הסדנא – שעתיים.

לקבלת הצעת מחיר
אודות המרצה

כיום מגיש סגל תכנית אקטואליה ב"רשת" ואשר שימש במשך למעלה מ 10 שנים ככתב והפרשן המדיני של חדשות ערוץ 2. החל את דרכו ככתב שטחים של גלי צה"ל באמצע האינתיפאדה הראשונה, שימש 4 שנים כתב מדיני בתקופת הסכמי אוסלו, השלום עם ירדן, רצח רבין ועליית נתניהו, היה העורך הפוליטי הראשי בגל"צ בבחירות 1996, שימש כשליח העיתון "מעריב" בניו יורק בין השנים 1997-1999.

יוצר הסרט הדוקומנטארי "הקרב על הבית" שתיעד את ההתנתקות מעזה ומגיש תוכנית הרדיו השבועית "גומרים הולכים" יחד עם דני סידס ברדיו תל אביב. כותב טור בליידי גלובס ומלמד טלוויזיה במרכז הבינתחומי הרצליה.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp