תפריט מובייל search

דורון מדלי

פיזמונאי, מלחין, מפיק מוזיקלי והיוצר של הלהיטים המושמעים בישראל.

הרצאות

איך להגשים חלום


כותב הלהיטים של ישראל מספר על המסע הפרטי שלו מדיכאון לשמחה, שסחף מדינה שלמה.
בואו לשמוע את הסיפורים המרגשים מאחורי להיטי הענק : אם יש גן עדן / אבא / תל אביב / גודלן בוי היא רק רוצה לרקוד וכמובן TOY.

בהרצאה חושף מדלי את הסקיצות המקוריות של השירים , משתף את הקהל בתהליך היצירה ומספר את הסיפור המרתק על האסטרטגיות מאחורי הזכייה ההיסטורית באירוויזיון 2018.
בקיצור מפגש אחר ומלא בשמחה ומוזיקה.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
איך מנצחים אירווזיון


דורון מדלי מספר על המסע המרתק של משלחת ישראל לאירוויזיון בעשור האחרון, עד לניצחון ההיסטורי וההיסטרי של נטע ברזילי והשיר "TOY".

מדלי משתף בתהליכי האסטרטגיה והניהול של המשלחת: החל משלב יצירת השיר ועד לצעדים הגורליים שהביאו את ישראל לאחד הניצחונות הגדולים בהיסטוריה של האירוויזיון.

איך מנהלים השתלטות חיובית על תודעה של כל אירופה?

איך מתייחסים למוסיקה כאל מוצר צריכה ככל דבר?

זה שיעור מעורר השראה על מחקר ואיסוף מידע גם באומנות. שיעור על אומץ ודבקות במטרה. על התמדה בדרך, תוך חקירה ולמידה של תובנות מהמסע.

על איך לא מוותרים גם אם כולם מסביב אומרים שזה אבוד, איך לומדים דווקא במקום שבו אתה מגיע להישג הכי נמוך שלך, ועל היכולת לספר סיפור אחר. ביחד.

טעימה מההרצאה 

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
אודות המרצה

דורון הוא פזמונאי, מלחין, מוזיקאי, במאי, מפיק מוזיקלי ומנהל אמנותי ישראלי. מדלי כתב והלחין שירים רבים לזמרים בולטים בישראל, ושירים שיצגו את ישראל באירוויזיון, ביניהם השיר Golden Boy בביצועו של נדב גדג', והשיר Toy בביצועה של נטע ברזילי, שזכה באירוויזיון 2018.

***צילום: אבשלום לוי

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp