search

הרצאות

אושר- הלכה למעשה


כולם מדברים על אושר ולא מהיום.

שאלת האושר העסיקה את מיטב המוחות לאורך ההיסטוריה. כולנו רוצים להיות מאושרים, אבל רובנו מוצאים את עצמנו רוב הזמן בעיקר מוטרדים ולחוצים ולא בטוחים איפה טעינו בדרך או מה אפשר לעשות אחרת.

מה זה בכלל אושר? ממה הוא מורכב? האם וכיצד ניתן להשפיע עליו? ומה הקשר בין תרומת כליה, חיוכים מזויפים, מנקות בבית חולים, רשתות חברתיות ויחסי מין לאושר?

בהרצאה נענה על שאלות אלו ואחרות, נבין מהם הגורמים המשפיעים על האושר ונכיר כלים פרקטיים מבוססי מחקר שיעזרו לנו להיות מאושרים קצת יותר.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה

כשהמציאות עולה על כל דמיון


התמודדות במצבי לחץ ומשבר

כשהמציאות עולה על כל דמיון, מתמוטטות ההגנות הנפשיות שמלוות אותנו וחושפות אותנו לתחושות של חוסר שליטה, אי וודאות ושברירות הקיום. ברגעים כאלה, זה ממש נורמלי להרגיש ששום דבר לא נורמלי.

איך בכל זאת ניתן לשמור על חוסן גם בימים קשים? איך להרגיע את הגוף והנפש? איך לעזור למי שחווה אובדן? איך אפשר להפחית סיכוי לפוסט טראומה בעקבות חשיפה לאירוע קשה? איך חשיפה לטראומה מתבטאת אצל ילדים? איך מדברים על זה עם ילדים?

על כל אלו נענה בהרצאה שכוללת כלים פרקטיים ומבוססי מחקר להתמודדות.

לקבלת הצעת מחיר

זוגיות – איך עושים את זה נכון?


מציאת זוגיות תמיד הייתה אתגר ובשנים האחרונות, עם שגשוג האפליקציות השונות, היא הפכה להיות אתגר גדול יותר. גם אלו שמצאו כבר אחת, מתקשים לשמר אותה.

כחמישים אחוזים מהזוגות אינם מאושרים מהזוגיות שלהם. חלקם יסיימו על מדרגות הרבנות ואחרים ישארו יחד בזוגיות שבה הם אמנם לא סובלים, אך גם לא מאוד מסופקים.

בהרצאה זו נלמד מה סוג הזוגיות הטובה, מה מנבא גירושים, ומה אפשר לעשות כדי להפיק את המקסימום ממערכות היחסים שלנו.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה

גישת החוזקות בגידול ילדים


כולנו, הורים ומערכת החינוך, משקיעים זמן ומשאבים רבים לפיתוח היכולות הקוגניטיביות של ילדינו ולהגדלה שיטתית של מאגר הידע שלהם מתוך אמונה שאלו יתרמו יותר מכל להצלחה לימודית, שתוביל בתורה להצלחה בחיים.

דבר אחד אנחנו שוכחים בדרך – לפתח את חוזקות האופי של ילדינו, לפתח אצלם איכויות כמו יכולת התמדה, אופטימיות, ושליטה עצמית, אשר חשובות לחיים, ולהצלחה בהם, יותר מציון כזה או אחר.

גישת החוזקות בגידול ילדים שהפכה נפוצה יותר בשנים האחרונות מעודדת הורים ומחנכים לזכור את תפקידם לפתח אצל הילדים אופי טוב, שיסייע להם להשתלב בחברה, להתמודד עם אתגרים ולהיות בטוחים בעצמם. בהרצאה זו נלמד על הגישה, על יתרונותיה המוכחים מחקרית, ונבין איך ליישם אותה.

ההרצאה מיועדת להורים ולאנשי חינוך.

לקבלת הצעת מחיר

המנוע – הנעה ומוטיבציה בעולם שמחפש משמעות


זו הסיבה לקום בבוקר, זו היא שמובילה אנשים למצוא כוחות יש מאין, להתמיד בדרך, לצלוח משברים ולהביא אותנו עד למטרה.
כן כן, עוד ועוד מקורות מראים שמציאת ערך ומשמעות היא אחד מהמנועים המשמעותיים ביותר עבור בני אדם.

בכל הקשור ליצירת משמעות במקום העבודה, מחקרים מראים ש – 31% מהעובדים שהתפטרו בשנה האחרונה
עשו זאת כי הרגישו שהעבודה שלהם אינה משמעותית ו – 90% מהעובדים מחפשים עבודה עם משמעות ומוכנים להקריב מהשכר שלהם לשם כך.

אז מהי בכלל המשמעות הזו? איך ניתן לפתח אותה? מי אחראי על הגברת תחושת המשמעות- העובדים או המנהלים? מה הקשר בין שימוש בחוזקות, תחושת זרימה ותחושת משמעות? כיצד ליצור משמעות גם ברגעי משבר? מה אנחנו יכולים ללמוד מבעלי מסעדות וממנהלי תיאטרון?

בהרצאה נצלול לעומק מונח המשמעות – נכיר את התיאוריה ואת הכלים היישומיים, וננסה להבין איפה נמצאת המשמעות הזו, שהאדם מחפש.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות מספרים ש...

אודות המרצה


ד"ר מעין בוימן משיטה היא פסיכולוגית ומטפלת זוגית, בעלת M.A בפסיכולוגיה קלינית, ודוקטורט שעוסק בפסיכולוגיה חיובית ובזוגיות.

מעין יוצרת הפודקאסט ״עושים פסיכולוגיה״, מרצה באקדמיה, וחברת פאנל המומחים של התוכנית "חתונה ממבט ראשון".

משתמשת בידע שצברה בשטח ובאקדמיה כדי לעזור לאנשים לעצב חיים ויחסים מספקים ומשמעותיים יותר.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp