תפריט מובייל search

הרצאות

אנטומיה של מנהיגות


איך הצליחה ילדה בת 8 לעצב מחדש את הסטטוס קוו בין חרדים וחילונים? מה גורם לזוג ממודיעין לתרום כליה לאנשים שלא פגשו מעולם? איך הפכו 5 עולות חדשות לנבחרת הקבוצתית הראשונה של ישראל לאולימפיאדה ומי באמת הקים את חיל האוויר הישראלי?

בהרצאה על החומרים שמהם עשויים מנהיגים, מביא שי גל, כתב "עובדה", את סיפורם של אנשים מהשורה שהפכו ברגע מסוים למנהיגים, שהצליחו לשנות את חייהם ואת החיים של אחרים ולסחוף אחריהם אנשים נוספים.

המצלמה נתנה לשי את הרשות להיכנס לחייהם של אנשים שלא הכיר ולתעד את הרגע שבו הובילו שינוי. דרך הסיפורים המרתקים ומעוררי ההשראה של האנשים שהפכו לגיבורי כתבותיו, אותם פגש בהכנות לאולימפיאדה, בשער בית הספר, בשכונות החרדיות הקיצוניות הוא מרכיב את הDNA  שהופך אנשים למנהיגים.

לקבלת הצעת מחיר להורדת תקציר ההרצאה
אודות המרצה

שי גל הנו חבר צוות "עובדה", שימש ככתב חברת החדשות של ערוץ 2 מזה עשר שנים וכחבר מערכת "אולפן שישי". בעבודתו הוא שם דגש על נושאים חברתיים. בין חשיפותיו הבולטות: סיפורה של הילדה נעמה מרגוליס בבית שמש, חשיפת היקפי העוני בצה"ל שהביאו להעלאה משמעותית של שכר החיילים, תיעוד טלוויזיוני ראשון של בית חולים השדה שמפעיל צה"ל לפצועים ממלחמת האזרחים בסוריה ועוד. במסגרת כתבותיו בארץ ובעולם ערך מאות ראיונות עם אנשי ציבור, פוליטיקאים, מובילים חברתיים, אנשי עסקים, ואנשים אחרים עם סיפור חיים יוצא דופן.

לקבלת הצעת מחיר

לקוחות שהמרצה היה אצלם

whatsapp